Vážení a milí kolegovia,

Pozývame Vás na dvojicu webinárov venovaných problematike obezity a s ňou spojených chorôb. Formát vznikol ako náhrada za z objektívnych dôvodov neuskutočnený 2.Kongres Slovenskej asociácie a 18. Slovenských obezitologických dní, ktorý sa mal konať koncom októbra v Dolnom Kubíne.

Živý prenos sa uskutoční v dňoch 14.10. a 21.10.2020 od 14:30 do 17:00 hod. na stránke www.obezitologickedni2020.sk. Každý z webinárov má samostatný odborný program, ktorý nájdete v prílohe. Registrácia na sledovanie webinárov bude spustená od 13:30 hod.

Sledovanie webinárov je akreditované (2 kredity), nie je spoplatnené. Ďalšie 2 kredity je možné získať za úspešne vyriešený AD test vytvorený pre účely tohto virtuálneho podujatia.

Čerešničkou na torte je možnosť získať odbornú publikáciu Klinická obezitológia a Diabezita. Odmenu získa jeden z úspešných riešiteľov AD testov – žrebovanie výhercu za prvý AD test sa uskutoční 21.10.2020 v priamom prenose. Následne sa to zopakuje aj s druhým AD testom, týždeň po jeho uskutočnení – meno výhercu bude oznámené na stránke www.obezitologickedni2020.sk

Tešíme sa na Vás